Juhtkond

Sihtasutus Jõgeva Haigla nõukogu koosseis :

Heli Paluste – nõukogu esimees

Risto Kaarna – nõukogu liige

Aime Meltsas – nõukogu liige

Aare Olgo – nõukogu liige

Viktor Svjatõšev – nõukogu liige

Juhataja Peep Põdder peep.podder@jogevahaigla.ee

Ravijuht Vilve Vend vilve.vend@jogevahaigla.ee

Finantsjuht Ülle Kangur ylle.kangur@jogevahaigla.ee

Õendusjuht Laine Ottenson laine.ottenson@jogevahaigla.ee

Personalijuht Olga Mägi olga.magi@jogevahaigla.ee

Sekretär-juhiabi Eleene Jennison eleene.jennison@jogevahaigla.ee

I osakonna juhataja Kristi Kundla kristi.kundla@jogevahaigla.ee

Vanemõde Kaisa Pristavka kaisa.karo@jogevahaigla.ee

II osakonna juhataja Ludmilla Hannula ludmilla.hannula@jogevahaigla.ee

Vanemõde Ave Traks ave.traks@jogevahaigla.ee